Begeleidingscommissie


Begeleidingscommissie

Deze commissie begeleidt de aspirant-leden van en naar hun werk gedurende de eerste week van de Kennismakingstijd. tevens zorgen zij voor water gedurende de Zaalavonden. De aansturing valt onder de Commissie van Bijstand. Het is voor eerstejaars mogelijk om interesse te tonen voor deze Commissie.


Leden

De leden van Begeleidingscommissie

Femke (F.S.) Anderson

Thomas (T.M.) Angenent

Carlijn (C.) Ashmead

Quirine (Q.J.D.) van der Bent

Bas (S.E.) van den Berg

Arnoud (A.M.) de Best

Floris (F.C.M.) in de Braekt

Thom (T.P.A.) Brouwer

Adinda (A.M.) Brouwer

Zoë (Z.A.) Buijnsters

Rutger (R.H.) Buma

Goedele (G.) Claessens

Fleur (F.) Deelman

Charlotte (C.M.D) Dierick

Estelle (E.) van Eijk

Richard (R.) Evenhuis

Rosa (R.M.) van Ewijk

Kirsten (K.F.) Feenstra

Nikki (D.A.M.) Festen

Hannah (H.M.) Franssen

Thomas (T.) Franx

Duco (D.H.K.) Gaillard

Diederik (D.E.) van Gent

Jeroen (J.W.J.L.) Ginjaar

Romy (R.) Goudswaard

Eric (E.H.L.) Hasselaar

Xavier (X.) Hengstman

Elsemieke (E.F.) Hernaus

Julius (J.B.) Heuzeveldt

Femke (F.F.) Hokwerda

Anne (A.C.) Hoogerduijn Strating

Thomas (T.P.K.) Hus

Marie-France (E.M.F.V.) Jilderda

Pim (W.) Jong

Franka (F.A.) de Jongh

Tom (T.) Jorissen

Hans (H.) Karl Nielsen

Frederique (F.A.S.) Kool

Emily (E.) van Kooten

Iris (I.C.) Krijger

Femke (F.) Kroes

Lotte (L.) Kuhn

Thomas (T.R.) Land

Thies (T.J.N.) van der Lely

Reinier (J.R.) Maat

Karsten (K.) Meerwijk

Lilian (L.) Meinen

Julie (J.F.) Notenboom

Roos (R.) Nouwens

Philip (P.P.) Oldenburg

Zarah (Z.) van der Pal

Berend (B.M.R.) Pijnenburg

Florentine (F.) Potters

Eduard (E.M.) Quist

TOET TOET!

Martijn (M.J.) Retera

Diederick (D.) van Rinsum

Martine (M.) Roell

Nina (N.) Rozendaal

Olivier (O.J.) Smit

Thijs (T.) Snelleman

Van zelfsprekend.

Tim (T.J.) van Spanning

Tessel (T.W.) Speelman

Marlous (M.) Spuijbroek

Anne (A.) Strunk

Djuanti (D.D.) Tamsma

James (J.) ter Haar

Maurits (G.M.) Thomson

Rolien (J.M.R.) van der Torren

Jacob (J.A.S.) Tresfon

Dirk (D.P.) van der Ven

Jaap (J.) Verhoeff

Ellen (E.M.) Verouden

Sam (S.M.A.) Vos

Tim (T.) Vreeken

Jelle (J.K.T.) de Vries

Maarten (M.) Ruigrok van der Werve

Leo (L.B.) de Wolf